Rowery Miejskie

Rowery Miejskie

Rowery Miejskie

            Rowery miejskie to rowery zaprojektowane do częstych, krótkich przejażdzek po równym terenie ze średnią prędkością. Budowany tak aby ułatwić codzienne życie i poruszanie się w ruchu ulicznym w normalnych ubraniach w różnych warunkach pogodowych. Głównym zamysłem przy projektowaniu roweru miejskiego jest osiągnięcie jak największej prostoty oraz nie zawodności roweru. Na drugi plan obierany jest wyjątkowy wygląd i schludność wykończenia. 

            Rowery Miejskie to świetny wybór dla każdej osoby która od roweru oczekuje niezawodności oraz wygody podczas codziennych dojazdów do pracy. Dzięki kompletowi błotników, wbudowanemu oświetleniu oraz małemu skomplikowaniu konstrukcji rower miejski staje się świetną alternatywą od drogich, głośnych i nie zdrowych dojazdów samochodem do pracy.

            Wiele rowerów miejskich wygląda jak rowery na jakich jeździli nasi dziadkowie ale na wyglądzie to podobieństwo się kończy, dzięki dzisiejszej technologi producentom udało się sprawnie poukrywać diodowe oświetlenia czy też przerzutki w piaście. Oczywiście budując taki rower trzeba pamiętać, że wygoda użytkownika staje na pierwszym miejscu dlatego wielu producentów nie szuka kompromisu przy dobieraniu takich części jak siodełka. Firma cream w swoich rowerach stosuje siodełka ze skóry składane ręcznie w Wielkiej Brytanii. 

Wyświetl:
Sortuj według::

Rower Author Rapid

Rama: aluminium 6061 26" Widelec: RST Capa T (80 mm) Stery: PRESTINE Integrated 1-1/8..

1699 PLN

Rower Author Victoria

Rama:  aluminium 6061 26" (L) Widelec:  RST Ca..

1799 PLN 1749 PLN

Rower Creme Caferacer Lady Solo Red 3s 28"

Prosty, łatwy w eksploatacji i bezproblemowy – Caferacer powstały z inspiracji klasycznymi rowerami ..

2999 PLN