Pedały Rowerowe

Wyświetlanie 1–30 z 35 wyników

-9%
259,00  235,69 
-9%
199,00  181,09 
-9%
199,00  181,09 
-9%
169,00  153,79 
-9%
145,00  131,95 
-9%
115,00  104,65 
-9%
115,00  104,65 
-9%
109,00  99,19 
-9%
49,90  45,41 
-9%
17,90 19,90 

Ciężko wyobrazić sobie rower bez pedałów. Pedały rowerowe stanowią jeden z podstawowych elementów całego układu napędowego. Mają ona za zadanie przenosić energię z nóg osoby kierującej jednośladem, do układu napędowego. To w dużej mierze dzięki nim możemy się przemieszczać. Bardzo ważne jest to, aby pedały były dobrze dopasowane do modelu naszego sprzętu. Dzięki temu zagwarantujemy sobie najwyższy poziom wygody i niezawodności. W naszej ofercie znajdują się różnego typu pedały rowerowe, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

Wytrzymałe pedały rowerowe

Proponowane pedały rowerowe produkowane są z wysokojakościowych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy i standardy. To właśnie dzięki temu są to produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki eksploatacji. Z powodzeniem przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Trzeba również wspomnieć o tym, że oferowane pedały wyróżniają się starannie zaprojektowaną konstrukcją, która zwiększa wygodę jazdy. W ofercie znajdują się pedały do rowerów trekkingowych, miejskich, górskich, szosowych, dziecięcych, a także wielu innych. Cały czas dodajemy produkty do naszego asortymentu, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zatrzaskowe pedały rowerowe

Posiadamy solidne i płynnie działające pedały zatrzaskowe, które polecane są w szczególności osobom preferującym dłuższe trasy. Tego rodzaju pedały dają nam swobodę ruchów. Nie musimy obawiać się, że stopa będzie zsuwać się podczas jazdy. Dzięki temu, że możemy bez przeszkód wsunąć stopę w zatrzaski, to nasz jazda staje się o wiele bardziej ustabilizowana. Tego rodzaju model pozwala kręcić "na okrągło". Należy pamiętać o tym, że stopy muszą przyzwyczaić się do tego rodzaju pedałów. W przypadku, jakiegokolwiek zagrożenia szybko i intuicyjnie wypniemy stopę z zapięcia. Niweluje to ryzyko wystąpienia kontuzji. Pedały zatrzaskowe to doskonała inwestycja dla wszystkich, którzy dużo podróżują na swoim jednośladzie.

Pedały rowerowe to jedna z najważniejszych części roweru to one pozwalają nam napędzać rower oraz trzymać się cały czas na nim. Wiele osób nie docenia istoty dobrych pedałów ale proszę mi wierzyć wystarczy wybrać się raz do lasu w wilgotny dzień na plastykowych pedałach rowerowych bardzo popularnych w bmx-ach. A gwarantuję wam, że zrozumiecie gdzie leży różnica. Pedały są w stanie zapewnić nam większą kontrolę nad rowerem, większa efektywność podczas pedałowania oraz zwiększają nasz komfort na rowerze.