“Życie jest jak jazda na rowerze. Aby utrzymać równowagę musisz się poruszać.” Albert Einstein

O NAS

Rower od zawsze był dla nas czymś więcej niż środkiem transportu. Pierwszy wylądowany trick, niezapomniany speed run przez miasto czy też chillowa wycieczka po mieście. Bez wątpienia każdy z nas może powiedzieć, że rower pozwolił nam doświadczać świat w całkowicie inny sposób. To pasja do rowerów pchała nas do podróżowania, zawierania nowych znajomości i cieszenia się prostymi przyjemnościami życia.

Z rowerami mamy do czynienia od zawsze, są bardzo ważną częścią naszego życia. Od pierwszego wylądowanego tricku wiedzieliśmy, że chcemy nasze życią związać właśnie z tym światem. W taki sposób doszliśmy do pomysłu na stworzenie internetowego sklepu rowerowego, prowadzonego przez fanatyków dla fanatyków. Uważamy, że rowery są odpowiedzią na wszystkie problemy.

Uważamy, że czasach natłoku informacji i ciągłego bombardowania nas nowymi wiadomościami, filmami i plotkami każdemu potrzebna jest odskocznia od tego szaleństwa, odrobina wysiłku, przygody i świeżego powietrza. Taka jest właśnie nasza filozofia życiowa oraz myśl przewodnia  wszelkich działań.

Nie porzucaj marzeń, nie rezygnuj z pasji!
Sklep Rowerowy Biketopia