Regulamin

1.Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma Sklep rowerowy BIKETOPIA Michał Biajgo

ul. Szeroka 31
82-200 Malbork

2.Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
– sklep internetowy,
– e-mail: info@biketopia.pl

3.Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

4.Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

5.Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub adresu e-mail – po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu
telefonicznie lub poprzez e-mail. Zamówienia, których płatności nie uda się potwierdzić nie będą realizowane do czasu zaksięgowania wpłaty.

6.Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

7.Zamówienia o statusie „Kompletowanie zamówienia” nie można anulować.

8.Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

9.Sklep Rowerowy BIKETOPIA zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, Zamawiający zostanie poinformowany o zaistnieniu takiej
sytuacji (patrz punkt 5).

10.Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

11.Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 14 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

12.W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

13.Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (paragon lub fakture vat) oraz niezbędne karty gwarancyjne. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie emailem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy na adres michal@biketopia.pl.

14.Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji 24 miesięcy.

15.Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
– przelewem (przedpłatą).

16.Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1
istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 30 dni zgodnie z art.10 ww ustawy.

17.Podczas dokonywania przedpłaty:
– Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto bankowe sklepu rowerowego Biketopia Michał Biajgo.

18. Sklep nie przyjmuje zamówień za pobraniem na kwoty przekraczające 2000 PLN

05 2490 0005 0000 4000 9253 6884
Alior Bank SA
Michał Biajgo
82-200 Malbork

– Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia (numer ten jest podany w e-mailu potwierdzającym wysyłke),
– Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie.

18.W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

19.Przy zamówieniach o wartości powyżej 250 zł koszt przesyłki pokrywa firma Biketopia.

20.Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.

21.Firma Sklep rowerowy BIKETOPIA zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu.

22.Sklep rowerowy BIKETOPIA pracuje na podstawie zewnętrznych magazynów partnerskich przez co realizacja zamówienia trwa średnio 2-5 dni roboczych jednak w niektórych przypadkach czas wysyłki może trwać nawet do 10 dni roboczych.