Regulamin

1.Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma Sklep rowerowy BIKETOPIA Michał Biajgo ul. Szeroka 31 82-200 Malbork

2.Zamówienia w sklepie można składać poprzez: – sklep internetowy, – e-mail: info@biketopia.pl

3.Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

4.Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

5.Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub adresu e-mail – po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub poprzez e-mail. Zamówienia, których płatności nie uda się potwierdzić nie będą realizowane do czasu zaksięgowania wpłaty.

6.Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

7.Zamówienia o statusie „Kompletowanie zamówienia” nie można anulować.

8.Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

9.Sklep Rowerowy BIKETOPIA zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, Zamawiający zostanie poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).

10.Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

11.Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 14 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

12.W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

13.Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (paragon lub fakture vat) oraz niezbędne karty gwarancyjne. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie emailem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy na adres michal@biketopia.pl.

14.Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji 24 miesięcy.

15.Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób: – przelewem (przedpłatą).

16.Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 30 dni zgodnie z art.10 ww ustawy.

17.Podczas dokonywania przedpłaty: – Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto bankowe sklepu rowerowego Biketopia Michał Biajgo.

18. Sklep nie przyjmuje zamówień za pobraniem z powodu zewnętrznej struktury wysyłkowej.

05 2490 0005 0000 4000 9253 6884
Alior Bank SA
Michał Biajgo
82-200 Malbork
– Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia (numer ten jest podany w e-mailu potwierdzającym wysyłke), – Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie.

18.Przy zamówieniach o wartości powyżej 250 zł koszt przesyłki pokrywa firma Biketopia.

19.Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.

20.Firma Sklep rowerowy BIKETOPIA zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu.

21.Sklep rowerowy BIKETOPIA pracuje na podstawie zewnętrznych magazynów partnerskich przez co realizacja zamówienia trwa średnio 2-5 dni roboczych jednak w niektórych przypadkach czas wysyłki może trwać nawet do 10 dni roboczych.