Gdzie kupić rower dartmoor?

Hej,

Rower to dość spory zakup i jeśli nie jesteś przekonany czy szukasz właśnie takiego roweru jak rowery dartmoor to bardzo dobrym pomysłem jest sprawdzenie najpierw jak taki rower wygląda w rzeczywistości.

Największe szanse na znalezienie rowerów Dartmoor mamy w sieci sklepów polskiego dystrybutora czyli marki Velo ich sieć sklepów nazywa się DSR czyli Dobre Sklepy rowerowe.

W sieci DSR jest naprawdę wiele sklepów i nie powinniśmy mieć większego problemu ze znalezieniem oddziału z tym właśnie rowerem w naszym województwie.

Ponadto DSR ma wewnętrzny system magazynów rotacyjnych który pozwala sklepowi ściągać produkty do siebie jednocześnie nie ponosząc wysokiego ryzyka, że klient jednak nie kupi takiego roweru, więc jeśli jesteśmy żywo zainteresowani to możemy w takim sklepie dogadać się na zamówienie takiego roweru do przymiarki.

Listę sklepów DSR możemy znaleźć na stronie DSR czyli w tym miejscu TUTAJ.

Jeśli nie uda ci się znaleźć żadnego sklepu w swojej okolicy to drugim dobrym wyjściem jest zamówienie go w sklepie internetowym takim jak rowerowy czy hadronsport w takim przypadku jeśli taki rower Ci nie przypasuje to musisz liczyć się z tym, że aby go zwrócić będziesz musiał go odesłać co z punktu logistycznego może być problematyczne.

Przy zamówieniu w sklepie internetowym pamiętaj o 14 dniowym prawie do zwrotu towaru bez podania przyczyny, jednak wiedz, że to prawo dotyczy tylko i wyłącznie towaru nowego więc sklep może nie przyjąć roweru gdy będzie nosił jakieś ślady użytkowania.