Hula hop magnetyczne

Hula hop, czyli przyrząd, który pamiętamy z dzieciństwa, na nowo zyskuje popularność. Jeśli chcesz wysmuklić sylwetkę i zgubić zbędne kilogramy, wybierz hula hop z masażem, magnetyczne, odchudzające. Jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć?

Tradycyjne koła hula hop, które pamiętamy z dzieciństwa, służyły przede wszystkim do zabawy. Obecnie popularnością cieszą się odchudzające hula hop z masażerem. Podczas ćwiczeń wywierają one silny nacisk na mięśnie brzucha i inne części ciała poddawane ćwiczeniom. Dzięki temu przyrząd pozwala nie tylko na przyjemne spędzanie czasu, ale i wysmuklenie sylwetki. Jakie hula hop wybrać?

Hula hop magnetyczne – idealny masaż ciała

Na rynku znajdziemy różne rodzaje hula hop z masażerem. Najdelikatniejsze działanie ma koło, które jest łagodnie pofalowane od wewnątrz. Lepsze rezultaty daje jednak hula hop z wypustkami, które po wewnętrznej stronie ma wypustki masujące, zwykle w formie kulek. Kulki rozbijają tkankę tłuszczową i wysmuklają talię. Hula hop magnetyczne przypomina to z wypustkami, jednak zamiast nich wewnątrz znajdują się magnesy. Hula hop magnetyczny ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów, a specjalne kulki magnetyczne masują i wywierają nacisk na mięśnie brzucha, klatkę piersiową, biodra i pośladki. Przyrząd kręci się po obwodzie bioder i innych partii ciała, utrzymując kontakt obręczy z ciałem i masując te partie. Osoby, które nabiorą wprawy w kręceniu kołem, potrafią manewrować ruchami ciała, aby hula hop przemieszczało się wzdłuż ciała od szyi po kolana i z powrotem, masując całe ciało.

Jakie efekty daje kręcenie hula hop?

Kręcenie hula hop ma pozytywny wpływ na sylwetkę. Wybierając przyrząd z wypustkami lub kulkami magnetycznymi, możemy spalić dużo więcej kalorii niż w przypadku tradycyjnego koła bez wewnętrznych wypustek. W ciągu godziny ćwiczeń można zrzucić nawet 400 kcal. Wystarczy włączyć ulubioną muzykę, aby zmotywować się do ćwiczeń i spędzić miło czas, modelując przy tym sylwetkę. Hula hop wzmacnia też mięśnie i pozytywnie wpływa na kręgosłup. Na przyrząd powinny zwrócić uwagę osoby, które prowadzą siedzący tryb życia, przez co ich mięśnie przykręgosłupowe są osłabione. Hula hop może zmniejszyć ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, a z czasem całkowicie go wyeliminować. Hula hop z masażerem ułatwia zgubienie nadprogramowych kilogramów i wyszczuplenie wybranych partii ciała, np.brzucha, pośladków, czy ud. Wszystko dlatego, że podczas masażu tłuszcz jest rozbijany. Przyrząd pozwala ujędrnić brzuch, wysmuklić talię, zgubić boczki, a przy tym dobrze się bawić. Warto więc pomyśleć nad tym rodzajem ćwiczeń.